Similar lots by type
-
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#780
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 150/180 -
#643
Een lot van drie oude aardewerken pijpen:- “Le vieux Jacob”. Pierre Lévèque, België.- “Je suis le vrai Jacob”. Gambier no. 998, Frankrijk.- “Militair”. Wingender, België.
Lot de trois pipes anciennes en terre cuite:- “Le Vieux Jacob”. Pierre Lévèque, Belgique.- ”Je suis le vrai Jacob”. Gambier n° 998, France.- “Militaire”. Wingender, Belgique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#578
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van bediende.
Tirelire en fonte représentant un servant.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#118
Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.
Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#187
Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.
Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#768Radione
Een oude Duitse radio van bakeliet uit de Tweede Wereldoorlog. ‘Grote volksontvanger’. Luidspreker te vervangen.
Ancienne radio allemande en bakélite de la Seconde Guerre Mondiale. Haut-parleur à remplacer.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#526
Een kazuifel.
Un chasuble.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#441
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360/400 -
#126Hamadan
Wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 88 cmEstimate: € 30/40 -
#161F. Hofinger, Bruxelles
Een oude klarinet.
Clarinette ancienne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#622
Twee Thaise tempeldoeken op zijde.
Deux chiffons de temple sur soie. Thaïlande, XXe siècle.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#491Hergé
Kuifje. “De 7 kristallen bollen”. 1961. Redelijke staat. “Cokes in voorraad”. 1961. Rug gelost. “De Zonnetempel”. 1962. Redelijke staat, rug incompleet. “De Zwarte Rotsen”. 1963. Redelijke staat, rug onderaan beschadigd. “De Juwelen van Bianca Castafiore”. 1963. Goede staat. En een lege kaft van Kuifje in Afrika. 1961. Ed. Casterman.
Kuifje. “De 7 kristallen bollen”. 1961. Etat raisonnable “Cokes in voorraad”. 1961. Dos décollé “De Zonnetempel”. 1962. Etat raisonnable, dos incomplet. “De Zwarte Rotsen”. 1963. Etat raisonnable, dessous du dos abîmé. “De Juwelen van Bianca Castafiore”. 1963. Bon état. Et une couverture vide de Kuifje in Afrika. 1961. Ed. Casterman.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#285
Een 18 karaats geel gouden munt, uitgegeven naar aanleiding van het Rubensjaar 1977.
Pièce de monnaie en or jaune 18 ct éditée lors de l’an Rubens en 1977.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130/150 -
#691
Twee miniatuurauto’s:- “Chevrolet Corvette Sting Ray” Corgi Toys. Met wegklapbare koplampjes.- “Desoto Fireflite Police car”. Dinky Toys.
Deux voitures miniatures:- “Chevrolet Corvette Sting Ray”. Corgi Toys. Avec phares amovibles.- “Desoto Fireflite Police Car”. Dinky Toys.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#557Royal Copenhagen
Een vide-poche van meerkleurig aardewerk. Binnenin versierd met een visdecor en een krab in hoog-reliëf op de rand. Onderaan gemerkt.
Vide-poche en faïence polychrome. L’intérieur décoré de poissons et une crabe en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 30/50 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#356
Een antieke wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl met zeven bronzen hangers.
Porte manteaux mural en chêne sculpté de style Louis XVI à sept crochets en bronze.No longer availableDim. 45 x 135 cmEstimate: € 40/60 -
#281
Een paar cassolettes van roze en groene marmer en verguld brons.
Paire de cassolettes en marbre rose et vert et bronze doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 400/460