#143
Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957
“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#176
#721
Een set van 2 granieten Foo-dogs.
#489
#119Albert Dandois
Interieur met porseleine beeldjes, olieverf op het paneel.
Interior with porcelain figurines, oil paint on panel.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#799
Een paar sobere koperen kandelaars.
#410
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984
“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#608
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#29Frits Mondriaan
Boszicht bij Herfst, olieverf op doek.
Boszicht bij Herfst translates to "Forest view during autumn" in English. And "olieverf op doek" translates to "oil painting on canvas."No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 320 / 380 -
#79Albert Steemans
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Lokeren 1913.
"Haystacks". Oil on canvas. Lokeren 1913.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 80 / 120