Other lots in this auction
-
#246Een paar bloemenmanden op staanders van witgepatineerd smeedijzer.
Une paire de corbeilles fleuries sur socles en fer forgé patiné blanc.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 160 / 180 -
#236Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#528Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Maria Innocentia Hummel“Merry Wanderer.” Aardewerken beeldje. Gemerkt onderaan.
Joyeux vagabond. Figurine en faïence, marquée en bas.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een 18 K witgouden ring bezet met een saffier van +- 2,35 ct. en twee diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir de +- 2,35 ct. et de deux diamants princesses d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#152C. Mendelson“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.
Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#400Gevarieerd lot: Album “De Beukelaer, Sneeuwwitje’s Album 100 Chromos”. Album Bidprentjes Ed. Van Rossum, Utrecht. Map Prentkaarten, doodsprentjes e.d. Map Liebigchromo’s e.a. Art nouveau album Fantasiepostkaarten, bidprentjes e.d.
Lot varié: Album De Beukelaer, Blanche Neige, album 100 chromos. Album images de prière Ed. Van Rossum, Utrecht. Farde aux cartes postales, images obituaires etc. Farde aux chromos Liebig e.a. Album aux cartes postales de fantaisie, images de prière etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#205Een drie rijen parelhalssnoer bezet met 18 K wit en geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
Collier de trois rangés de perles avec fermoir en or blanc et jaune 18 K serti de petits brillants et saphirs ayant un poids total de ca 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#566Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687De Strangers, Al Ons Liekes”. Ed. Ekstra, Halle 1982.
De Strangers, Al Ons Liekes. Ed. Ekstra, Halle 1982.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#627Viviou“Geblinddoekt meisje”. Een buste van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
Fille aux yeux bandés. Buste en faïence émaillée blanche sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120

