Other lots in this auction
-
#435Paul Van Ostaijen
Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#429Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#152C. Mendelson
“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Goebel, Germany
Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.
Quatre anges en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel comme bougeoirs, dont un avec boîte à musique. Marqué en bas. Attaché se trouve une plaque séparatrice Goebel.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246
Een paar bloemenmanden op staanders van witgepatineerd smeedijzer.
Une paire de corbeilles fleuries sur socles en fer forgé patiné blanc.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 160 / 180 -
#606
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313
Twee geodes en een fractie amethist.
Deux géodes et une fraction d'améthyste.No longer availableDim. l: 14 - 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#102David de NoterPeriod: 1825 - 1875
“Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.No longer availableDim. 73 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#221
Een traditioneel sieraad van een vrouwenkleed van zilver, deels verguld, en stenen van karneool. Centraal Azië - Turkmenistan.
Ornement traditionnel d'une robe de femme en argent, partiellement doré, et pierres de cornaline. Asie centrale - Turkménistan.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#368Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#258
Een messingen microscoop in houten kastje. Bijgevoegd een messingen kompas, eveneens in houten kistje.
Un microscope en laiton dans un coffret en bois. Inclus une boussole en laiton, également dans une boîte en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#513
“Vlinders en bloemen”. Een Chinese scroll.
Papillons et fleurs. Un rouleau chinois.No longer availableDim. 33 x 104 cmEstimate: € 60 / 80