#625Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
A heavy green bowl by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#231“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#57HergéLes Avontures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Blue”. hard cover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#303Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#320Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#600Herdenkingsmunten van het Belgisch koningshuis. Astrid 1995 (925‰), Albert II (925‰), +Paola 1997 (925‰), Filip & Mathilde (925‰), Albert II (brons). We voegen er Unicef 1996 aan toe, 925‰ en met beeldenaar van Albert en Paola.
Commemorative coins of the Belgian royal family. Astrid 1995 (925‰), Albert II (925‰), +Paola 1997 (925‰), Filip & Mathilde (925‰), Albert II (bronze). We add Unicef 1996, 925‰ and with image of Albert and Paola.No longer availableDim. AG 101,95 gEstimate: € 50 / 80