#564Alfons Van Meirvenne
“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
#353La Louvière
Een crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20/25 -
#396
Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
#114Felix Eyskens
“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#411
Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#311Val Saint Lambert
#436
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#290Christofle Paris.
Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.
#702
#587
Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
#377
Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.No longer availableDim. Ø 11 & 7 cmEstimate: € 60/70