#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
#321
Vier groepjes van veelkleurig porselein en biscuit. Eén exemplaar onderaan gemerkt van Meissen.
#323Herend
Drie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.
Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 16 cm à 23 cmEstimate: € 35/45 -
#15
Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
#428
Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.
#325Koninklijke Plazuid
Een schotel en een kruikje van Gouds aardewerk met decor ‘Kalman’. Onderaan gemerkt.
Un plat et une verseuse en poterie de Gouda à décor 'Kalman'. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 28 cm h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#247Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
#537
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
#615
Paire de fauteuils en noyer sculpté. Accoudoirs et pieds de style Louis XIII.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100/150 -
#289
Een paar verguld bronzen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, servant de pieds de lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45 -
#436Sabzavar
#655
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50/70