#314Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.
#493Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.
A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.No longer availableDim. 38 x 60 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#466KirhanEen Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
#273Giuseppe Armani“The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.
"The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een grijze parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 550 / 650 -
#139‘Trois figures près du mosquée’, olieverf op mahonie paneel, naar Jan Baptiste Huysmans.
'Three figures near the mosque', oil on mahogany panel, after Jan Baptiste Huysmans.No longer availableDim. 13 x 11.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
A replica Chinese 'dragon' helmet in metal.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120