#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#442“Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.
"Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#162J.J. Van de Sande-Bakhuyzen“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
#295Val Saint Lambert - Studio CrystalEen Val Saint Lambert vaas gemerkt Studio Cistal.
A Val Saint Lambert vase marked Studio Cistal.No longer availableDim. h 25 x Ø 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#80Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.
A 14 kt yellow gold brooch set with one brilliant-cut diamond and a semi-precious stone.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 80 / 120 -
#240Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 800 / 1000 -
#149Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Zicht op het kippenerf”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"View of the chicken yard". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500