#618Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#622Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.
A lot of five icons featuring a variety of saints.No longer availableDim. 26.5 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#322Albert De VreePeriod: °1942‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.
'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7BuchererEen verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.
A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.No longer availableDim. 11 x 9 x 4.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#630Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 450 / 500 -
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
An 18 carat yellow gold pocket watch.No longer availableDim. bruto: 32,15 gEstimate: € 300 / 400