#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#192Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#380Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 250 / 300 -
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989“De mooie heid (?)”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 22/30.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#233Val Saint-LambertEen vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
A round wooden foldable table in whitewash.No longer availableDim. 75 x Ø 110 cmEstimate: € 200 / 250