#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#655Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.
#14Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.
A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.No longer availableDim. 13 x 12.5 cm/tegelEstimate: € 40 / 60 -
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#618Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#630Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 450 / 500 -
#361Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.
A polychrome African wooden sculpture of a young lady.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#525Een grote design eet-vergadertafel.