#412Anna StaritskyPeriod: 1908/11-1981“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
"Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 47,5 x 31 cmEstimate: € 70 / 90 -
#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
#31Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.
A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.No longer availableDim. h 23 en 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#304Arthur Boris KleinPeriod: 1893-1985“Chacun son tour”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Chacun son tour". A color etching on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 18 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#456Een vintage design nest of tables uit gefumeerd plexiglas. Vermoedelijk ontwerp door Michel Dumas, Frankrijk 1970.
A vintage design nest of tables in smoked plexiglass. Presumably designed by Michel Dumas, France 1970.No longer availableDim. 63 x 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#487Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200