Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.

Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.

A glass crystal chandelier with 8 light points.
Dim. H: 73 cm
SKU: 0503240205.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #205
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #144
    Henri Schouten

    ‘Hooiwagen met trekpaarden’, olieverf op doek, met meerdere restauraties, gesigneerd Schouten.

    'Haywagon with draught horses', oil on canvas, with several restorations, signed Schouten.
    No longer available
    Dim. 80 x 120
    Estimate: € 400 / 600
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #24

    Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.

    An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #398

    Een Chinees porseleinen waterdruppelaar en penseelhoudertje. XIXde eeuws.

    A Chinese porcelain waterdropper and brush holder. 19th century.
    No longer available
    Dim. 7cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #56

    Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.

    A round table on a central pedestal with lion's paw feet, marquetry inlaid in the top.
    No longer available
    Dim. h 71 x Ø 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.

    A glass ashtray, blue-green colored in the mass. Marked by Copier in Leerdam.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #358

    Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.

    An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.
    No longer available
    Dim. h 51.5 x b 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400
    Girard Perregaux Swiss Made

    Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.

    A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #467

    Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.

    A terracotta sculpted bust of an Oni or Ife, Yoruba.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #588

    Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.

    A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #566
    Kachmar

    Een Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.

    An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.
    No longer available
    Dim. 396 x 205 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More