Other lots in this auction
-
#144Henri Schouten‘Hooiwagen met trekpaarden’, olieverf op doek, met meerdere restauraties, gesigneerd Schouten.
'Haywagon with draught horses', oil on canvas, with several restorations, signed Schouten.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400 / 600 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.No longer availableDim. 85 x 102 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#398Een Chinees porseleinen waterdruppelaar en penseelhoudertje. XIXde eeuws.
A Chinese porcelain waterdropper and brush holder. 19th century.No longer availableDim. 7cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
A round table on a central pedestal with lion's paw feet, marquetry inlaid in the top.No longer availableDim. h 71 x Ø 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.
A glass ashtray, blue-green colored in the mass. Marked by Copier in Leerdam.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40 -
#358Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.No longer availableDim. h 51.5 x b 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Girard Perregaux Swiss MadeEen herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
A terracotta sculpted bust of an Oni or Ife, Yoruba.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#588Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.
A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.No longer availableDim. h 23.5 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#566KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.No longer availableDim. 396 x 205 cmEstimate: € 250 / 350

