Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glaspasta vaasje met zwart vlekkendecor. Draagt handtekening onderaan.
Een glaspasta vaasje met zwart vlekkendecor. Draagt handtekening onderaan.

Een glaspasta vaasje met zwart vlekkendecor. Draagt handtekening onderaan.

Un vase en pâte de verre à décor taché de noir. Signé en bas.
Dim. h: 12 cm
SKU: 2306200475.
Category: Glaswerk.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Een lot van vier kleine en vier grote glazen lampenkappen van ‘Art de France’.

    Lot de quatre petits et quatre grands abat-jours en verre Art de France .
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    Een lot van zes kleurloze karaffen, waarbij twee kristallen en vier glazen.

    Lot de six carafes incolores, avec deux cristaux et quatre verres.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #28

    Drie zg. heksenbollen van zilverkleurig glas.

    Trois soi-disant boules de sorcières de verre en cristal d'argent.
    No longer available
    Dim. Ø: +/- 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #324

    Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.

    Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #98

    Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.

    Deux remarquables pots couverts en laiton et verre soufflé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #302

    Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.

    Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #8

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #753

    Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.

    Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. b: 69 & 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #435

    Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.

    Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #253

    Een paar art nouveau vazen van iriserend glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de vases art nouveau en verre irisé décorés de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #778

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Twee geslepen glazen karaffen en een kristallen snavelkan met verzilverde monturen, bijgevoegd twee glazen kandelars met metalen monturen.

    Deux carafes en verre taillé et une carafe à bec en cristal avec des cadres en métal argenté, deux bougeoirs en verre avec des cadres en métal inclus.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #758

    Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.

    Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #281

    Een lot van vijf karaffen, waarbij vier kleurloze en één met groene voet en vergulde randen.

    Lot de cinq carafes, quatre incolores et une avec une base verte et des bords dorés.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #597

    Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.

    Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #444

    Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.

    Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 & 31 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #393

    Een paar witgepatineerde smeedijzeren tuinstoelen. Roestvlekken.

    Paire de chaises de jardin en fer forgé patiné blanc. Rouille.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een Nepalees wollen tapijt.

    Un tapis en laine népalais.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #202
    Franz Charlet
    Period: 1862 - 1928

    “Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #86

    Een wit- en goudgepatineerd violontafeltje.

    Une table violon patinée blanc et or.
    No longer available
    Dim. 91 x 66 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #223

    “De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.

    La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 660 / 800
  • #570

    Een Empire secretairemeubel van mahoniehoutfineer met drie laden en één lade boven het klapblad, versierd met verguld bronzen trekkers in de vorm van leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een zwart marmeren blad.

    Meuble secrétaire Empire en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en dessus de l’abattant. Décoré d’anses en bronze doré en forme de têtes de lion aux anneaux. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 133 x 83 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #818
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis pakistanais en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #557

    Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.

    Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #93

    Een sierstuk van verguld brons in de vorm van een adelaar op een tak op een zuil van arduin. Omstreeks 1900.

    Un ornement en bronze doré en forme d'aigle sur une branche sur une colonne de pierre bleue. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #23
    Cleybergh

    Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.

    Une jardinière en verre faite à la main. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #151

    Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.

    Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #764

    Twee antieke metalen dienbladen.

    Deux plateaux métalliques antiques.
    No longer available
    Dim. b: 63 & 76 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More