Similar lots by type
-
#14Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#2Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#268Een vaas van groen glaspasta, versierd met een een vliegend hert op een tak van rood koper.
Un vase en pâte de verre verte, décorée d'un cerf sur une branche en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#143Lohe“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
"Nu". Une oeuvre en verre et laiton. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#78Een siercoupe van kleurloos en groen gesatineerd glas, versierd met een verguld decor met klassiek Griekse voorstellingen in een fries.
Coupe décorative en verre satiné incolore et vert à décor doré à la grecque dans une frise.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#361Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#113Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#72Een donkergepatineerde lessenaar met klapblad.
Pupitre à patine foncée et à abattant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#204Gaspard De WitPeriod: 1892-1971“XVe eeuwse pastorale scène”. Een wandtapijt. Gesigneerd en met wapen van Mechelen.
"Scène pastorale du XVième siècle". Une tapisserie murale. Signée avec l'écusson de Malines.No longer availableDim. 160 x 246 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#383Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#92Een eikenhouten kofferbank in Bretoense stijl met een wegklapbare rug.
Banc coffre en chêne de style breton. Dos abattant.No longer availableDim. b: 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Victor Wagemaekers“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Koperen wandlicht versierd met een engeltje.
Une lampe murale en cuivre avec une décoration d'ange.No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500 / 800 -
#59Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#80Omega SeamasterEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#272Een rond bijzetkastje in empirestijl met één deur en een zwart marmeren blaadje.
Table d’appoint ronde de style Empire ouvrant à une porte et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 160 / 180

