#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#233Metalen kerstboom.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#590Lantaarn van brons en glas.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#637Bulldog van composiet.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
Table ronde de style Empire.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 320 / 400
#712“Winterlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue hivernale". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#151Herdi“Gesluierde vrouwen”. Een bronzen groepje op arduinen sokkel. Gesigneerd.
"Femmes voilées". Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#455Een dubbel naaimandje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.
Double panier à couture cannée comprenant deux coffrets sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#97Nederlands Muziekinstrumentenbedrijf VenloEen citer in kist, gedecoreerd met een harp.
Une cithare dans son coffre, décorée d’une harpe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#86Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
#710Een verguld bronzen klokkenkastje in rococostijl met daarin het werk van een oude zakhorloge gemerkt Van den Bruel (?) te Lille, met witgeëmailleerde wijzerplaat. Onder glazen stolp.
Une porte-montre rococo en bronze doré, avec une ancienne montre à gousset portant la marque : Van den Bruel à Lille. Cadran en émail blanc. Sous cloche en verre.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#733Een grote ronde schotel van Imariporselein.
Un grand plat rond en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#257Een barokke Madonna met Kind van gebeeldhouwd ivoor. Dieppe, omstreeks 1800. Een vingertje manco.
Une Vierge à l'Enfant en ivoire style baroque. Dieppe, +- 1800. Un petit doigt manque.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 300 / 500 -
#95Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct. en kristal met een gezamenlijk gewicht van ± 12 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,45 ct et de cristaux ayant un poids total de ± 12 ct.No longer availableDim. 15,74 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#553Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. D: 14 cmEstimate: € 120 / 140