#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#637Bulldog van composiet.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#623Gemberpot versierd met vogels.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#590Lantaarn van brons en glas.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#233Metalen kerstboom.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80 / 120
"Vue hivernale". Pastel. Signée.No longer availableDim. 37 x 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#277Een koets van meerkleurig Saksisch porselein. Apocrief gemerkt: Rauenstein.
Un carrosse en porcelaine de Saxe. Marque apocryphe: Rauenstein.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 700 / 800 -
#696Ovale Louis-Philippetafel van mahoniehout met vier gedraaide en gerainureerde poten. Met één grenen verlengblad. XIXde eeuw.
#652Yves Rhayé“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 129 x 129 cmEstimate: € 500 / 600 -
#806R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#58Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers différents en bronze.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#727Een driedelige schrijfset van bruingepatineerd brons. Gesigneerd ‘Lucas’.
Un ensemble d'écriture en bronze à patine brune. Signé: Lucas.No longer availableEstimate: € 40 / 50