Similar lots by type
-
#407Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#13Val St. Lambert
Een tienhoekige karaf van rood en kleurloos geslepen kristal met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe en cristal taillé rouge et incolore à dix côtes et six verres à schnaps assortis. Marqués.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#762Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#589
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#369
Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180/220 -
#227
Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#364
Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.
Deux séries de trois verres en cristal bleu taillé. Sur un plateau verre-miroir.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#393Val St. Lambert
Een grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25/40 -
#257
Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#782
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#781Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kleurloos kristal met decors in reliëf. Eén met kleine randschilfer. Beide onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal partiellement satiné incolore, décors en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 & 12 cmEstimate: € 40/50 -
#783
Een lot van drie verschillende vazen va geslepen kristal, waarbij twee met groene en één met mauve motieven. Allen gemerkt onderaan.
Un lot de trois vases en cristal taillé, dont deux aux motifs vert et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 16 cmEstimate: € 90/120 -
#612
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#183
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300/500 -
#247Val St. Lambert
Een grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#644
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#263
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#18
Een lot kristal, bestaande uit een vaas van geslepen paars Boheems kristal en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un vase en cristal de Bohème taillé mauve de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#664
Een balustervaas van rood en kleurloos glas.
Un vase balustre en verre incolore et rouge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#793Val St. Lambert
Een reeks van achttien glazen van geslepen kleurloos kristal op zeshoekige voet. Enkele glazen met kleine schilfer aan de voet.
Une série de dix huit verres en cristal incolore taillé sur pieds hexagonaux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#778Val St. Lambert
Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.No longer availableDim. Ø: 15 & 17 cmEstimate: € 20/25 -
#373
Een pique-fleurs van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er twee gekleurde Boheems kristallen karaffen aan toe.
Un pique-fleurs en cristal taillé incolore et mauve. Nous ajoutons deux carafes en cristal de Bohème de couleur.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 100/120 -
#784
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#371Val St. Lambert
Een coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et mauve.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#622
Een eikenhouten halspiegel, versierd met een guirlande. Met vier koperen haken.
Un miroir de vestibule en chêne, décoration de guirlande. Avec quatre crochets en cuivre.No longer availableDim. 163 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#619
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#779
Een groot lot met 41 diverse albums met chromo’s. Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) enz.
Un grand lot de divers albums à chromos: Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) etc.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Een netsuke van gesculpteerd Japans ivoor in de vorm van een olifant, versierd met ingewerkte stukjes koraal en aquamarijn. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Un netsuke en ivoire du Japon en forme d’éléphant décoré de corail et aigue-marine.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#425
Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
Une miniature représentant un canon de bataille en fonte.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 26/30 -
#802
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#555
“Verklede man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme déguisé”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/100 -
#358L & V Ceram
Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un lévrier en faïence crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800/900 -
#434
“Vlakkencompositie”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Glarner’.
”Composition de plans”. Pastel sur papier. Porte la signature : ‘Glarner’.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#737
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.No longer availableDim. 21,5 x 23 cmEstimate: € 50/80