Similar lots by type
-
#783
Een lot van drie verschillende vazen va geslepen kristal, waarbij twee met groene en één met mauve motieven. Allen gemerkt onderaan.
Un lot de trois vases en cristal taillé, dont deux aux motifs vert et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 16 cmEstimate: € 90/120 -
#589
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#407Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#369
Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180/220 -
#183
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300/500 -
#393Val St. Lambert
Een grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25/40 -
#13Val St. Lambert
Een tienhoekige karaf van rood en kleurloos geslepen kristal met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe en cristal taillé rouge et incolore à dix côtes et six verres à schnaps assortis. Marqués.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#373
Een pique-fleurs van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er twee gekleurde Boheems kristallen karaffen aan toe.
Un pique-fleurs en cristal taillé incolore et mauve. Nous ajoutons deux carafes en cristal de Bohème de couleur.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 100/120 -
#778Val St. Lambert
Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.No longer availableDim. Ø: 15 & 17 cmEstimate: € 20/25 -
#371Val St. Lambert
Een coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et mauve.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#762Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#257
Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#781Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kleurloos kristal met decors in reliëf. Eén met kleine randschilfer. Beide onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal partiellement satiné incolore, décors en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 & 12 cmEstimate: € 40/50 -
#644
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#364
Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.
Deux séries de trois verres en cristal bleu taillé. Sur un plateau verre-miroir.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#227
Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#784
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#793Val St. Lambert
Een reeks van achttien glazen van geslepen kleurloos kristal op zeshoekige voet. Enkele glazen met kleine schilfer aan de voet.
Une série de dix huit verres en cristal incolore taillé sur pieds hexagonaux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#782
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#612
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#247Val St. Lambert
Een grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#664
Een balustervaas van rood en kleurloos glas.
Un vase balustre en verre incolore et rouge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#263
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#18
Een lot kristal, bestaande uit een vaas van geslepen paars Boheems kristal en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un vase en cristal de Bohème taillé mauve de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#290
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#181Thioul, Paris
Een muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.
Une pendule murale en bronze doré style Louis XV, décorée de putti et d’une jeune femme.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 800/1200 -
#791
Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.
Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#678
Fluitspelende God Krishna van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
”Dieu Krishna jouant de la flûte”. Une statue en ivoire sculptée, sur socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 120/180 -
#456Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 92 x 136 cmEstimate: € 40/60 -
#378Roger Avermaete
“Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.
”Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#280
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#622
Een eikenhouten halspiegel, versierd met een guirlande. Met vier koperen haken.
Un miroir de vestibule en chêne, décoration de guirlande. Avec quatre crochets en cuivre.No longer availableDim. 163 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#766
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#100Jaeger-LeCoultre
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband. Jaren 60.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct à bracelet en cuir. Années ‘60.No longer availableDim. bruto: 26,20 gEstimate: € 1100/1200 -
#327
Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120