Other lots in this auction
-
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#237Een driedelig garnituur onder glazen stolpen bestaande uit een verguld kruisbeeld en twee vaasjes (één beschadigd) met vergulde bloemstukken (H. 50 cm). We voegen er twee vergelijkbare stolpen aan toe met verschillende afmetingen (H. 36 en 33 cm).
Garniture trois pièces sous globes en verre comprenant un crucifix doré et deux vases (un dégât) avec fleurs dorées (H. 50 cm). Nous ajouton deux globes semblables de tailles différentes (H. 36 et 33 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#633Beeldje van een onsterfelijke met een kleine draak. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec un petit dragon. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#743Een lot van twee kruiken van Keuls steengoed en een aardewerken vuurpotje. XIX eeuw.
Deux cruches en grès de Cologne et un petit pot à feu en faïence. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 70 cm -
#645Een Engelse eikenhouten bordenkast met drie grote laden en zes kleine laden.
Vaisselier en chêne ouvrant à trois grans et six petits tiroirs. Travail anglais.No longer availableDim. 220 x 223 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden. Frankrijk, omstreeks 1800.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. France, vers 1800.No longer availableDim. 125 x 160 x 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#95Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ctNo longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#686Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en met drie laden in de gordel.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 135 x 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40 / 60 -
#428Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
Trois candélabres en métal argenté dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413“Eugeen Van Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2008.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem”. Ed. BAI, Schoten, 2008.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#82“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 100 / 120




