#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#270Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Legacy. In originelen doos.
A stainless steel men's watch, Legacy model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#277Elté - Léon Texeraud LimogesPeriod: 1923-1930“Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.
"Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.No longer availableDim. 6 x Ø13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#575Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411". A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled base. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 600