#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
#597Hubert De VriesEen kunstmap met zes lithos van Hubert De Vries.
An art folio with six lithographs by Hubert De Vries.No longer availableDim. 60 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#424Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.No longer availableDim. 92 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Een oude gebogen sabel met messingen handvat.
An old curved saber with a brass handle.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 140 / 160 -
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#384R. Degand‘Statues’, een kunstwerk in emaille met een naamplaatje R. Degand en achteraan een sticker: Côte-d’Ivoire Dan.
'Statues', a work of art in enamel with a nameplate R. Degand and a sticker at the back: Côte-d’Ivoire Dan.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#423Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.
A blue and white Chinese porcelain plate decorated with the Shou symbol and a symmetrical pattern. Probably Qing Dynasty.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
A pair of bookends with bronze elephants.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 460 / 480