Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.

Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.

A glass ashtray, blue-green colored in the mass. Marked by Copier in Leerdam.
Dim. H. 9 cm
SKU: 0503240331.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #298

    Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

    Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #296

    Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.

    A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 54 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #122

    ‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).

    'Street view in the spring sun', oil on canvas, signed (illegible).
    No longer available
    Dim. 65 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #412
    Anna Staritsky
    Period: 1908/11-1981

    “Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.

    "Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 31 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #79

    Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.

    A mirror in a gilded frame with a lush crest.
    No longer available
    Dim. 125 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.
    No longer available
    Dim. h 55.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87

    “Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.

    “Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.
    No longer available
    Dim. 31 x 63 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #525

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #69

    “Zicht op de omwalling”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Begin 19e eeuw.

    "View of the rampart". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More