#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202H. Joosten“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#525Een grote design eet-vergadertafel.
#546Een eikenhouten bureau genre American desk.
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
#668Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.
#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
Vase with hare in porcelain, marked Requena.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40