#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#35Een lotje van drie terracotta olielampjes, waaronder een Islamitisch Seljuk lampje en twee mogelijk uit Romeinse periode.
A lot of three terracotta oil lamps, including an Islamic Seljuk lamp and two possibly from the Roman period.No longer availableDim. l 14.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100