Similar lots by type
-
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#422René Guiette
“Zencompositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/5/61.
“Composition Zen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 12/5/61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 160/200 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#174
Een driedelig klokstel van geel koper in Napoléon III-stijl bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten.
Garniture de cheminée en cuivre jaune de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à six lumières.No longer availableDim. 60 en 72 cmEstimate: € 200/240 -
#661
Een lot van drie speelgoedauto’s:- “Land Rover 109” W.B.” Corgi Toys.- “Land Rover” Dinky Toys met Ponytrailer. No. 255.- “Renault Estafette Pick up”/ Dinky Toys No. 563.
Lot de trois voitures miniatures:- “Land Rover 109” W.B.” Corgi Toys.- “Land Rover” Dinky Toys met Ponytrailer. No. 255.- “Renault Estafette Pick up”/ Dinky Toys No. 563.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#298
Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#453
Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
Lion assis en marbre sculpté.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#558
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#232
Een ingekaderd wandtapijt met romantische voorstellingen. Recent werk.
Tapisserie encadrée avec une scène romantique. Travail contemporain.No longer availableDim. 62 x 200 cmEstimate: € 50/80 -
#710
Een servies van Straatsburgs aardewerk, bestaande uit een grote schotel, een schotel op voet, een sauskom, twintig grote borden, twaalf kleine borden, acht diepe borden, een slakom en een gerestaureerde terrine. We voegen er een XIXe eeuws bordje in dezelfde stijl aan toe.
Service en faïence de Strasbourg comprenant un grand plat, un plat sur piédouche, une saucière, vingt grandes assiettes, douze petites assiettes, huit assiettes creuses, un bol à salade et une terrine restaurée. Nous ajoutons une assiette à dessert du XIXe siècle dans le même style.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#247Albert Schultz
Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#454Paul AizpiriPeriod: °1919
“Man met de pijp”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 35/100 buiten de plaat.
“Homme à la pipe”. Lithographie signée et numérotée 35/100 hors planche.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 150/200