Other lots in this auction
-
#613Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Un vase art déco en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#146Een grote eikenhouten tafel met twee laden in de gordel.
Une grande table en chêne avec deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 216 x 88 cmEstimate: € 50 / 80 -
#309Een kleefalbum met diverse prenten. XIXe eeuw.
Un album aux collants avec divers tirages. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#68Willy VandersteenEen lot van drie Suske en Wiske albums: “Het vliegende bed.”, De spokenjagers.” & “De Mottenvanger.”
Un lot de trois albums de Suske en Wiske en Néerlandais : « Le lit volant. », Les chasseurs de fantômes. & "L'attrape-mites".No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#99“Demeter met cherubijntje”. Een plaasteren reliëf met vergulde lijst.
« Déméter avec un chérubin ». Relief en plâtre avec cadre doré.No longer availableDim. 74 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Jan De Winne“Zicht op de Schelderomolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd september 1970.
“Vue du Moulin du Scheldero”. Huile sur toile. Signée et datée septembre 1970 au verso.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#348Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.No longer availableDim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#187Een zesdelig kristallen toiletstelletje. De karaf met kleine randschade en ontbrekende stop.
Un ensemble de toilette en cristal de six pièces. La carafe avec des dégâts mineurs sur les bords et un bouchon manquant.No longer availableDim. H:13-20cmEstimate: € 35 / 45 -
#635Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Jan SandersPeriod: °1936“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#28Een faience lampenvoet met een handgeschilderd decor.
Un pied de lampe en faïence au décor peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#414Herman Van TankerenPeriod: 1900 - 1980“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 150

