Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen parfumflesje met verzilverd metalen montuur en versierd met personages in een landschap. Chinees werk.
Een glazen parfumflesje met verzilverd metalen montuur en versierd met personages in een landschap. Chinees werk.
Een glazen parfumflesje met verzilverd metalen montuur en versierd met personages in een landschap. Chinees werk.

Een glazen parfumflesje met verzilverd metalen montuur en versierd met personages in een landschap. Chinees werk.

Flacon à parfum en verre monté en métal argenté et décoré de personnages dans un paysage. Travail chinois.
Dim. H 8 cm
SKU: 0812150667.
Category: Aziatisch.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #421

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.

    Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #475

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.

    Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #796

    Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.

    Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #371

    Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #747

    Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.

    Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #773

    Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.

    Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #718

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #781

    Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.

    Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #721

    “Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. H 46 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #602

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.

    Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #728

    Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.

    Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H 51cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #615

    Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.

    Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #318

    “Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.

    “Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #723

    Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.

    Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H 51 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #435

    Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.

    Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #627

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.
    No longer available
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #795

    Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.

    Petit vase en faïence persane polychrome.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #446

    Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.

    Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585

    Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.

    Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #526

    Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.

    Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #742

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #426

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 42 / 48

Other lots in this auction

  • #138

    Een retro vaasje van gesatineerd zwart glas.

    Petit vase “rétro”. en verre noir satiné.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #470
    Omega

    Een automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.

    Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #515

    Een ivoren pillendoosje met twee gesculpteerde schildpadjes op het deksel.

    Boîte à pilules en ivoire surmontée de deux tortues sculptées.
    No longer available
    Dim. l: 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #274
    J. Van den Bempt

    “Zeilschepen op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Voiliers à la plage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #676

    Een loungestoel met poef van metaal en bruin leder.

    Fauteuil et ottomane en métal et cuir brun.
    No longer available
    Dim. H 102 cm
    Estimate: € 580 / 640
  • #518

    Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met landschapdecor.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor d’un paysage.
    No longer available
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #148

    Een vaasje van meerkleurig geglazuurd terracotta in art nouveaustijl. Kleine randschilfer.

    Petit vase en terre cuite à glaçure polychrome de style art nouveau. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden armband.

    Bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 39,62 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #737

    Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.

    Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #797

    Een bolvormige koperen kruik. Chinees werk.

    Cruche sphérique en cuivre. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #465

    Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.

    Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #789
    B. De Pooter

    “Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 88 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More