Similar lots by type
-
#421Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#475Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#796Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55 / 65 -
#371Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#747Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#773Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120 / 140 -
#781Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#721“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90 / 110 -
#602Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700 / 800 -
#728Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850 / 900 -
#615Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#318“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#799Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#723Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180 / 220 -
#435Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#446Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#526Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#742Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#426Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42 / 48
Other lots in this auction
-
#138Een retro vaasje van gesatineerd zwart glas.
Petit vase “rétro”. en verre noir satiné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#470OmegaEen automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#515Een ivoren pillendoosje met twee gesculpteerde schildpadjes op het deksel.
Boîte à pilules en ivoire surmontée de deux tortues sculptées.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#274J. Van den Bempt“Zeilschepen op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#676Een loungestoel met poef van metaal en bruin leder.
Fauteuil et ottomane en métal et cuir brun.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 580 / 640 -
#518Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met landschapdecor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor d’un paysage.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 120 / 160 -
#148Een vaasje van meerkleurig geglazuurd terracotta in art nouveaustijl. Kleine randschilfer.
Petit vase en terre cuite à glaçure polychrome de style art nouveau. Petit éclat.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#60Een 18 karaats geel gouden armband.
Bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 39,62 gEstimate: € 800 / 1000 -
#737Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.
Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#797Een bolvormige koperen kruik. Chinees werk.
Cruche sphérique en cuivre. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#465Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#789B. De Pooter“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 70 cmEstimate: € 40 / 50



