Similar lots by type
-
#447
Een lot van drie vaasjes (1 Gouda, 1 Belgisch aardewerk, 1 met een kever in reliëf) en een beeldje van aardewerk, gesigneerd Lucia Fuente (?).
Un lot de trois vases (1 Gouda, 1 poterie belge, 1 avec un scarabée en relief) et une statue de poterie, signée Lucia Fuente (?).No longer availableEstimate: € 25/35 -
#408
Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#18
Een album met een gevarieerde verzameling oude wenskaarten.
Un album avec une collection diversifiée de vieilles cartes de voeux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#58
“Collection des Mémoires relatifs a ‘l Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.
Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#88
“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#368
Een serveerbestek (2 delig) van verzilverd metaal en been (Pypers-Ramboux) en een vierdelige geboorteset van verzilverd metaal (Tilquin). Beide in oorspronkelijk etui.
Une coutellerie de service (2 pièces) en métal argenté et os (Pypers-Ramboux) et un ensemble de naissance en quatre pièces en métal argenté (Tilquin). Les deux dans leur écrin d'origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#363Mattew Norman
Een messingen tafelklokje met geslepen glazen zijden. Onderaan gemerkt “Swiss made”. Met tweezijdige sleutel.
Petite horloge de table en laiton aux côtés en verre taillé. Marque “Swiss made”. Clé double face.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#385Emporia Armani Ar-O259
Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (bracelet usé).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#651
Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.
Un clairon en laiton du Pakistan Special Forces Group.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#373
Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#181Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#417
Vier boeken. Pol de Mont. “Modernités. 1880-1898”. Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. “Bruges-la-Morte”. Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie. Ernest Claes. “Leuven O Dagen Schone Dagen”. Ed. Standaard 1958, met gesigneerde opdracht van Ernest Claes. The Studio. “A Record of Art in 1898”. Alle met slijtage.
Quatre livres. Pol de Mont. Modernités. 1880-1898 . Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. Bruges-la-Morte . Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie . Ernest Claes. Leuven O Dagen Schone Dagen. Ed. Standard 1958, avec dédicace signée par Ernest Claes. The Studio. A Record of Art in 1898. Usures.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#689Anna Boch
“Boslandschap”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd.
Paysage forestier . Huile sur tableau de peintre. Signée et datée.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#431
Een pique-fleurs van met een landschap beschilderd glas, gesigneerd P. Jost, met koperen montuur, een laag vaasje in de geest van Loetz, een monochrome amberkleurige art deco vaas van gegoten glas.
Un pique-fleurs en verre peint paysage, signé P. Jost, avec cadre en cuivre, un vase bas dans l'esprit de Loetz, un vase art déco monochrome en ambre en verre coulé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#381
Een lot van vier grote en drie kleine koperen plafonnières in de vorm van gebladerte met porseleinen bloemetjes. Kleine manco’s.
Lot de quatre grands et trois petits plafonniers en cuivre en forme de feuillage avec des fleurs en porcelaine. Petits défauts.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#693
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#232
Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#393
Een paar witgepatineerde smeedijzeren tuinstoelen. Roestvlekken.
Paire de chaises de jardin en fer forgé patiné blanc. Rouille.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/60 -
#620
Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Commode Empire en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs. Tablette en marbre et décoration en bronze doré.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200/240 -
#285
Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een peridot van ± 6,50 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or rose serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,18 ct. Et d'un péridot de ± 6,50 ct.No longer availableDim. 6,04 gEstimate: € 650/750 -
#180
“St. Gaudens 1924”. Een gouden munt van 900‰.
St. Gaudens 1924 . Une pièce d'or de 900 ‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200/1500 -
#628
Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150/200 -
#772
Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.
Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.No longer availableDim. 100 x 127 cmEstimate: € 300/400 -
#643
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#517
Een witgepatineerd aardewerken beeldje op marmeren sokkeltje. Achteraan gemonogrammeerd ‘O.Z.’ Barst in het sokkeltje.
Statue en faïence patinée blanche sur socle en marbre. Monogrammée O.Z. Fissure dans la base au dos.No longer availableDim. h:31 cmEstimate: € 100/120 -
#799
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#23Cleybergh
Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
Une jardinière en verre faite à la main. Marquée.No longer availableDim. h: 16 cm Ø 25 cmEstimate: € 30/50