Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen sierschotel met meerkleurig decor. Tsjechisch handwerk.
Een glazen sierschotel met meerkleurig decor. Tsjechisch handwerk.
Een glazen sierschotel met meerkleurig decor. Tsjechisch handwerk.

Een glazen sierschotel met meerkleurig decor. Tsjechisch handwerk.

Un plat décoratif en verre à décor multicolore. Artisanat tchèque.
Dim. Ø: 47 cm
SKU: 2004210621.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #621
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #688

    Twee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

    Deux lampes à pétrole en métal avec abat-jour en verre satiné. Un abat-jour endommagé. On ajoute une lampe de procession en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #630

    “L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.

    “L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #541

    Een zittende Thaise Boeddha van brons op houten sokkel.

    Un Bouddha thaï en bronze assis sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #177

    “Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.

    Danseuse. Une statue en bronze d'après une œuvre de Demetre Chiparus. Sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #573

    Een paar vierkante vazen van Chinees porselein, versierd met een decor van personages, bloemen en paradijsvogels. Volksrepubliek China.

    Une paire de vases carrés en porcelaine chinoise décorés de personnages, de fleurs et d'oiseaux de paradis. République populaire de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #517

    Een paar Chinees porseleinen balustervazen met meerkleurige decors.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine avec des décorations multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #667

    Een opengewerkte verzilverd messingen sierjardinière met handvatten in de vorm van engelen. Begin XXe eeuw.

    Jardinière ajourée en laiton argenté avec anses en forme d'anges. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #361

    Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.

    Un miroir de poche Art Déco, parsemé de roses en argent ciselé.
    No longer available
    Dim. l: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #192
    Henri Arden

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Marine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 51 x 82 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #479

    “Kinetische vlakkencompositie”. Draagt handtekneing.

    Composition de la surface cinétique . Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 58 x 51 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #662
    Emaux de Longwy

    Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #169
    Alfons Proost
    Period: 1880 - 1957

    “Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit).

    Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More