#587
Een paar Chinese porseleinen dekselpotten.
#457Swarovski
Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.
#257
#520
#583
Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#754
Drie roodgelakte metalen lampen.
#742
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#760
Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
#781
#472
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#559Felix De Boeck
Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#187Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/360