Similar lots by type
-
#451
Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#21
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#455
Een art deco vaas van geel glas met een bloemenmotief.
Vase art déco en verre jaune à motif de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#73
Een schenkkan van kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Une verseuse en cristal incolore. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#144
“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/150 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#450
Een art deco vaas van Booms glas met een geëtst decor.
Vase art déco en verre de boom à décor doré et à l’eau-forte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/40 -
#677
Een vaasje van Booms glas met een tinnen bloemendecor.
Un vase en verre de Boom avec décor fleuri en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#399
Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#308
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#675
Een zuil van grijs marmer met een koperen kapiteel en basement. Blad niet origineel.
Un obélisque en marbre gris avec chapiteau et basement en cuivre. Tablette rapportée.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 100/120 -
#237
Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150/200 -
#666
Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.
Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 200/240 -
#541
Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#9Dirk Baksteen
“Twee appelaars.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Deux pommiers”. Eau-forte sur papier. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#461
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van een jongen in de bekken van twee krokodillen.
Une défense en ivoire sculptée représentant un garçon aux abois de deux crocodiles.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#5
Drie verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met camee en één met pareltjes en een schoentje.
Trois pendentifs différents en or jaune 18 ct dont un serti d’un camée et un autre de perles et un petit soulier.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 150/200 -
#304Volder
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1931.
“Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#135
Een 18 karaats rooskleurige gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 400/500 -
#573
Een olifant van monochroom wit aardewerk.
Un éléphant en faïence blanche monochrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#580
Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200/240 -
#115
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200