Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#543
Een Chinese replica van een Gunto type 98.
#636
Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.
#551
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en een wapenschild met herten. Gemerkt onderaan.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'armoiries au cerfs. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#236
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
#429Maria Talaga
“Naaktstudie.” Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
"Étude de nu." Craie de couleur sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#352
“Bosgezicht”. Pastel op board. Draagt monogram.
"Vue sur la forêt". Pastel sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 50/80 -
#291
Een Delfts aardewerken tabakspot met messingen deksel. Onderaan gemerkt.
#30
#154
#438
Een groot Afrikaans masker van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout. Punu, Gabon.
Un grand masque africain en bois sculpté et en partie polychromé. Punu, Gabon.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 120/200