#401Een milieu-de-table van glas en tin.
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50
#623Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
#350Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. een saffier van ± 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct et pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,50 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#197“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
#128Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#215Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#184Paul Cremers“Grote bloementuil in een aardewerken vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grands bouquets de fleurs dans des vases en faïence”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 200 / 300 -
Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40