Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.

Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.

Une carafe à vin en verre avec support en étain et plateau Art Nouveau en étain.
Dim. h: 60 cm Ø 48 cm
SKU: 2603190308.
Category: Tin.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #308
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #401

    Een milieu-de-table van glas en tin.

    Un milieu-de-table en verre et étain.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #408

    Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.

    Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 37 cm
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #130

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en groene email. Het slot met kroontje en de letter E.

    Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct et émail vert. La fermeture avec une couronne et la lettre E.
    No longer available
    Dim. bruto: 36,38 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #567

    Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.

    Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #121

    Een bureaulamp met een gekleurde kap in de geest van Tiffany met een libel in het decor.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en couleurs , esprit Tiffany et une libellule dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #839

    Een bol vaasje en een cilindervaasje van Japans porselein. Een haartje in de cilindervaas. Onderaan gemerkt.

    Un vase sphérique en un vase cylindrique en porcelaine japonaise. Un cheveu dans le vase cylindrique. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 en 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een Italiaanse klok van handgeschilderd porselein met romantische figuren en messingen puti. Werk recent nagekeken.

    Une pendule italienne en porcelaine peint à la main d’un couple romantique et anges. Travail revu récemment.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 350 / 380
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #884

    Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #858

    Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.

    Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Eugène Fehdmer
    Period: 1846-1918

    “Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.
    No longer available
    Dim. 70 x 95 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #510

    Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.

    Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.
    No longer available
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #458

    Twee albums met postzegels allerlei.

    Deux albums de timbres postes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #838

    Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein. Vieux Paris, omstreeks 1900.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome et dorée. Vieux Paris, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More