Similar lots by type
-
#423
Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.
Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#957
Een lot diverse kristallen vazen, bestaande uit een blauwe, een mauve en drie kleurloze.
Un lot de vases en cristal divers comprenant un vase bleu, un mauve et trois vases incolores.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#787Baccarat
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
Lot de vingt pot de pharmacie en verre de Bohème de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1067Val St. Lambert
Een grote en een kleine vaas van geslepen kristal, gedeeltelijk mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un grand et un petit vase en cristal taillé, partiellement mauve dans la masse. Tout deux portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 16 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650/700 -
#1015
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/40 -
#403
Drie parfumflesjes van handgeslepen kristal, waarbij twee paars en één groen gekleurd in de massa.
Trois flacons à parfum en cristal taillé à la main dont deux mauves et un vert, colorés dans la masse.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#143Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
Douze sous-verres en cristal incolore. Dans les boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#273Val saint lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#1078
Een vaas en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. blauw en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase et un pique-fleurs en cristal taillé, mauve et vert dans la masse. le premier de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 & 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#1011Val St. Lambert
Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
Un pied de lampe et un chandelier à trois bras en cristal vert. Portent une marque.No longer availableDim. h: 37 & 18 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#237
Een opengewerkt zilveren mandje met een kobaltblauw glazen recipiënt. Duitse merken. Schade aan de bevestiging van het handvat. 440 g zilver.
Corbeille en argent ajourée à intérieur en verre bleu cobalt. Poinçons allemands. Une charnière à réparer. Argent: 440 g.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200 -
#793
Een lotje, bestaande uit twee XIXe eeuwse metalen moriaantjes met mand (Eén mandje manco en slijtage). We voegen er een meerkleurig vaasje met een profiel van een geblinddoekte man aan toe. Omstreeks 1800.
Un petit lot comprenant deux maures du XIXième siècle avec un panier (un panier est manquant). Nous ajoutons un petit vase avec un profil d’un homme avec un bandeau aveuglant. +- 1800.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#771
Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#864
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze petites cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#729
Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.
Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#241
Pendule van marmer, brons en koper. Versierd met een kind en zijn engelbewaarder.
Pendule en marbre, bronze et cuivre surmonté d’un enfant et son ange gardien.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50/80 -
#176
Een Duitse tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Einde XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes allemande en chêne sculpté. Fin XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#1073Vacchetti Essevi
“Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#876
Een fauteuil à la Reine van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil à la Reine en bois sculpté et partiellement polychrome, avec broderies.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#90
Een 18 karaats gouden en roestvrij stalen horloge met lederen polsband.
Montre en acier inoxydable et or 18 ct au bracelet en cuir.No longer availableDim. Cartier QuartzEstimate: € 650/750 -
#430
Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#941
Een barometer en een wandklok van bruingepatineerd tin, rijkelijk versierd met resp. engelen en kindjes.
Un baromètre et une horloge murale en étain patiné brun, avec décoration d’anges et d’enfants;No longer availableEstimate: € 120/180