Similar lots by type
-
#387Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.
Deux coupes design en cristal mauve et incolore italien.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#785Val St. LambertEen designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.
Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#21Een zevendelig toiletstel van geslepen kleurloos en mauve kristal. Frans werk.
Une garniture de toilette en cristal incolore et mauve taillé. Travail français.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#377Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.
Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#788Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 21 & Ø: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een lot kristal, bestaande uit een geribde rode vaas van Val St. Lambert en twee grote en drie kleine gekleurde en geslepen glazen op voet.
Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#28Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#415Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#797Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#417Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 31 & 11,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#3Meissener BleikristalEen vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal, versierd met een bloemendecor.
Un vase en cristal incolore et bleu taillé, décor fleuri.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.
Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#273Val St. LambertEen karaf en zes bijpassende glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Op presenteerspiegel. Gemerkt.
Carafe et six verres assortis en cristal taillé de couleurs différentes. Sur miroir de présentation. Avec griffe.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#296Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#423Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#427Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#758Val St. LambertTwee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.
Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#723Val St. LambertEen grote coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt. In origineel etui en met certificaat. Genummerd 17/250. Met presenteerspiegel.
Une grande coupe en cristal vert et incolore taillé. Porte une marque. Dans son étui d’origine et avec certificat. Numéroté 17/250. Avec un miroir de présentation.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#791Val St. LambertTwee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#793Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. We voegen er een hartvormig kleurloos onderzettertje van Val St. Lambert aan toe.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé. Nous ajoutons un sous-plat en forme de coeur, Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#499Twee fazanten van verzilverd metaal.
Deux faisans en métal argenté.No longer availableDim. 26 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,53 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct à pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 17,28 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#431Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.
Trois grands coquillages, dont un coquillage strombus.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#171Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 260 / 300 -
#778Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#228MajakEen vintage koekoeksklok van kunststof. Sovjetunie.
Un coucou en synthétique vintage. Union Soviétique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#401Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
Une statue en métal argenté représentant deux coqs qui se battent.No longer availableDim. h: 27 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#734Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
Boîte en bois décorée d’une et quatre petites icônes diverses. Travail récent.No longer availableDim. ± 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#464“Vrije compositie”. Indische inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kline’.
”Composition libre”. Encre indien sur papier. Porte la signature: ‘Kline’.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#359Luc Peire“Duinzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1946.
”Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 27 x 3’ cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70

