#213Een bronzen krokodil.
Un crocodile en bronze”.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#590Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
#261Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
#451Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
#487“Ghau”. Tibetaanse reisaltaartje van metaal. In een zijden hoesje.
#745Een lot volledige Artis albums uit de jaren ‘50. Plus twee ‘Faunaflor’.
#338Een antiek rapier en een sabel.
#277Kaststel van polychroom Delfts aardewerk bestaande uit drie dekselvazen en twee hoorns. Gemerkt van De Klauw. Recent werk.
Une garniture en faïence polychrome de Delft comprenant trois vases à couvercle et deux cornes? Portent la marque: De Klauw. Travail récent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 100