Other lots in this auction
-
#134Vlaamse School“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900. Herdoekt.
”Paysage, cours d’eau”. Huile sur toile. Vers 1900. A été retoilée.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#9“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#27Een serie van twaalf schotels van verzilverd messing. Allen in stofhoezen. Italië.
Une série de douze plats en laiton argenté. Tous dans des sacs anti-poussières. Italie.No longer availableDim. ø: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#257Een bolle vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies en bloemen. Onderaan genummerd 1408.
Vase sphérique en faïence polychrome à décor de lys français et de fleurs en relief. Numéroté 1408 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161A. Rousaud“Een slapend meisje op een zetel.” Beeld van zamak. Gesigneerd.
”Jeune fille dormant sur un fauteuil”. Une statue en régule. Signée.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 200 -
#608Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche , décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#362Een lot van zeven oude metalen chocoladevormen.
Un lot de sept moules à chocolat en métal anciens.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#529Jaky Lefrançois“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#743StaffordshireTwee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Deux groupes en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#83Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
Une paire de candélabres en argent. Portent une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#774Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
Une théière en porcelaine monochrome blanche en forme de petit chat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35 -
#113Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140


