#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
#20Vier verschillende ringen bezet met fantasiestenen waarvan één Swarovski.
Quatre bagues différentes serties de pierres de fantaisie, dont une Swarovski.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#58Twee hondjes in brons.
Deux petits chiens en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#333Sheffield CutleryEen ménagère met een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, inclusief visbestek en serveerbestek.
Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze convives, service à poisson et couverts de service inclus.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#40Een zeer gevarieerd lot mineralen en half edelstenen.
#660Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#113Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#73Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
#460Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
#188Constantin Meunier“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350 / 550