#130
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met één briljant van +- 0,44 ct.
#292Jehan FrisonPeriod: 1882 - 1961
“Le marchand de tagines, marché Mejnès 1928”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 38/50 buiten de plaat.
« Le marchand de tajines, marché Mejnes 1928 ». Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 38/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 26,5 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#671Steiff
#678
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#555
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#42
Een herdenkingslap. Naaldwerk, gedateerd 1844.
Un écusson commémoratif. Broderie, datée de 1844.No longer availableDim. 40x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#660
Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
#184Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878
#23
Een phrenologische buste van aardewerk.
#35
Coupe en argent martelé et ciselé à décor de frises florales et d'arabesques. Marquée en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. H. 7,5 cm - 124 gEstimate: € 70 / 100 -
#49
“Zicht met boten bij een brug”. Olieverf op doek.
#472З.Х.
"Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 200 / 300