Similar lots by type
-
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#717Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#608Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600 / 650 -
#762Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#580Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#593“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
Diana . Une statue de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 500 / 800 -
#713Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#631Barreau“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.
Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#673Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#726Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.
Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 & 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#601Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#445Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#727Een bolle aardewerken kruik met vier oren.
Cruche sphérique en faïence à quatre anses.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#721Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#777Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#538M. Dolfi“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150 / 250 -
#606Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#697Florence - Capodimonte“Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.
Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#693“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#641Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#18Een album met een gevarieerde verzameling oude wenskaarten.
Un album avec une collection diversifiée de vieilles cartes de voeux.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#194Pieter Cornelis SteenhouwerPeriod: 1896-1972“Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#250Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 650 / 750 -
#13Een époque vaas met Louis XV motief van vergulde geschilderde takken.
Un vase d'époque avec un motif Louis XV de branches peintes dorées.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#653Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660Een rond bijzetmeubeltje met drie laden, versierd met marquetterie-imitatie.
Une table d'appoint ronde à trois tiroirs, décorée de marqueterie d'imitation.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Een houten beeld van een Guanyin gezeten op een duif. Sporen van polychromie. Chinees werk.
Une statue en bois d'un Guanyin assis sur un pigeon. Traces de polychromie. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Lladro“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#512Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 88 x 119 & 67 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200




