#610Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
#349Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.
#564Een gesculpteerde houten halspiegel.
#172Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.
#32Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50 / 70
#682Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
#664Vijf schaalmodellen van zeilboten.
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#366MoriEen handgeweven wollen tapijt. met Yomud motief.
#687“Treinen van A tot Z”. Documentatieboek. Ed. Libereo 2002.
« Treinen van A tot Z», un livre de documentation. Éd. Libéréo, 2002.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#582“Art deco gevelstudie.” Lithographie genummerd 1/150, onleesbaar gesigneerd.
"Etude de façade art déco." Lithographie numérotée 1/150, signée de manière illisible.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#619Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
#192J. Bonalini“Lezende Joodse man.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#8Val Saint-LambertEen paar flessenonderzetters “Impérial” van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label. In oorspronkelijke dozen.
Une paire de sous-bouteilles "Impérial" en cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#72Alberte Fourie“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80