Similar lots by type
-
#172
Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 179 x 102 cmEstimate: € 260 / 300 -
#564
Een gesculpteerde houten halspiegel.
Miroir d'entrée en bois sculpté.No longer availableDim. 69 x 109 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349
Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.
Un ancien miroir de toilette anglais en acajou.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32
Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#610
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.No longer availableDim. 98,5 x 61,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#193
Een groot lot diverse postzegels, los en in albums, evenals een aantal lege postzegelalbums.
Un grand lot de timbres divers, en vrac et en albums, ainsi qu'un certain nombre d'albums de timbres vides.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#465
Een paar ronde tafels in art deco stijl.
Une paire de tables rondes de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cmEstimate: € 320 / 360 -
#147Willy Vandersteen
Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Dolle Musketiers”. Eerste uitgave 1953. Goede staat, gespleten rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok, extra nieten. Middenste pagina’s los.- “De Tamtamklopper”. Eerste uitgave 1953. Matige staat, nummertje op kaft. Goed blok.- “De Knokkersburcht”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, slijtage en kleefband aan rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok.- “De Cirkusbaron”. Eerste uitgave 1954.(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Dolle Musketiers". Première édition 1953. Bon état, dos fendu, petits accidents de bord au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. Pages du milieu lâches. - "De Tamtamklopper". Première édition 1953. Etat correct, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Knokkersburcht. Première édition 1954. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couver(..)No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#102Mourdonck
“Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.
"Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#55
Een gebeeldhouwd eikenhouten engeltje met bazuin. Naar barok voorbeeld.
Un ange en chêne sculpté avec trompette. D'après l'exemple baroque.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#636Jori
Een rood lederen designstoel.
Une chaise design en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893
“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300 / 400 -
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#97
Een paar zilveren kandelaars. Spaanse keuren. 915‰.
Une paire de bougeoirs en argent poinçons espagnols. 915‰.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#210
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2,10 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#395Lalique, France
Een siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Remondini
“Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d’oranie”, “Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam”, “Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d’orange stadhouder des provinces unies &c &c &c”, “De burger-buurt”, “Civilis consulii basilica Amstellodami”. Vijf handgekleurde kopergravures, circa XVIIIe eeuw.
"Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d'oranie", "Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam", "Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d'orange stathouder des provinces unies &c &c &c », « De berger-buurt », « Civilis consulii basilica Amstellodami ». Cinq gravures sur cuivre coloriées à la main, vers le XVIIIe siècle.No longer availableDim. 26 x 40 cm, 28 x 41 cm, 24 x 38 cm, 31 x 38 cm & 25 x 41 cmEstimate: € 120 / 200