#32
Een reclamespiegel van Coca Cola.
#182
#610
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
#349
Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.
#564
Een gesculpteerde houten halspiegel.
Miroir d'entrée en bois sculpté.No longer availableDim. 69 x 109 cmEstimate: € 80 / 120
#258
Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.
#318Liezen, Austria
Pot de fleurs ornemental en faïence émaillée multicolore, décoré de fleurs en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. 9 x 26 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d'un diamant taille poire de +- 0,75 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 800 / 900 -
#450Delheid
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
#249Willy Vandersteen
#92F. Megens
#133
Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
#681
#397
Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#21
#15
Een oude theaterkijker in lederen etui.
#253
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10 / 150