#395
Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
#751
Een spiegel van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl.
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120 / 200
#473Kings
Een gebogen bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met vijf laden.
Bureau en arbalète en bois de placage de style Louis XV ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. l: 207 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154J. Tysmans
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue d’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518Eichwald
Een majolica doos in de vorm van een koopman met zijn waar op een olifant. Onderaan gemerkt. Restauratie aan een slagtand.
#773Petrus Regout, Maastricht
Een cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
#411
Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#493
Een stenen hoofd van Bodhisattva op zwart marmeren sokkel.
#92
“Blinde verhalenverteller en drie luisterende meisjes”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Joseph Van Lerius.
“Le raconteur d’histoires aveugle et trois filles l’écoutant”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Joseph van Lerius.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#431
Een lot van zeventien boeken m.b.t. Europese kunst . Diverse uitgeverijen.
#724
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#658
Een rokende Afrikaan. Bronzen beeld.
Africain fumant. Sculpture en bronze.No longer availableDim. H.54 cmEstimate: € 100 / 120