Similar lots by type
-
#751
Een spiegel van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl.
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 60/80 -
#395
Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#69P. Mossay
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#688
Een groot lot boeken met betrekking tot Europese kunst en architectuur.
Grand lot de livres concernant l’art et l’architecture européens.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#314
“Joegoslavië 1972” en “Bloemenvaas’-”. Olieverf op doek. Het eerste gesigneerd Van Tongerloo, het tweede door Armand De Weerdt (1890-1982).
“Yougoslavie 1972” et “Vase aux fleurs”. Huile sur toile. La première signée Van Tongerloo, la deuxième par Armand De Weerdt (1890-1982).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#106
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XVI. Garniture en tapisserie fleurie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#450Horoscoop C.M.G.
Een zakhorloge remontoir dubbele kast.
Remontoir à double boîtier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#737
Een grote fractie bergkristal.
Une grande pièce de cristal de roche.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#617
Een groot stuk bergkristal.
Grande pièce de cristal de roche.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 120/140 -
#558
Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#49
Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.
Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#397
Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.
Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#604Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Wandelaars”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Promeneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#209
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500/5500