Similar lots by type
-
#259
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#251
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#299
Een antieke spiegel, bekleed met gesculpteerd benen plaatjes met Engeltjes en leeuwen en centraal het wapenschild van het Franse koninkrijk en de spreuk “Montjoy Saint Denis”. Enkele manco’s en kleine beschadigingen.
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#247
Een lot met betrekking tot de vrijmetselarij, bestaande uit twee schootsvellen, handschoentjes, aanstellingsdocumenten, reglementen, enz.
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#102
“Portret van een jonge vrouw met juwelen”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Portrait de jeune femme aux bijoux”. Huile sur toile. +- 1800. Retoilée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#346
Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#201
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#456Hamadan
Oude handgeknoopte wollen loper met geometrisch motief van veelhoeken en gestileerde bloemen. Perzisch werk.
Un ancien couloir en laine nouée main, motif géométrique de surfaces et de fleurs.No longer availableDim. 320 x 86 cmEstimate: € 50/80 -
#488
Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 50/60 -
#176De Ias à Angleur
Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.No longer availableDim. 80 x 107 x 76 cmEstimate: € 50/80 -
#619
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/50 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006
“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Een grote en een kleine vacuümontlader van messing en glas. XIXe eeuw.
Un grand et un petit déchargeur sous vide en laiton et verre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 & 76 cmEstimate: € 80/120