Other lots in this auction
-
#359
Twee schilderijtjes van Paul Hagemans. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux petites peintures par Paul Hagemans. Huile sur panneau. Signées.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#323Goebel
Een reeks van zeven kleine sierbordjes van meerkleurig porselein met decors uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt. Twee in origineel doosje.
Une série de sept petites assiettes de décoration en porcelaine, décors de la série de M.I. Hummel. Marquées. Deux assiettes dans leur boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 40/60 -
#507
“Twee vogels met kers.” Beeld uit jade met sokkel.
Deux oiseaux et cerise”. Une statue en jade avec un socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80/100 -
#361
Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Une petite terrine en porcelaine polychrome avec couvercle et sous-plat. Royal Crown Derby, XIXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30/50 -
#298
Een koperen kerkkandelaar versierd met bloemen, bladeren, druiven en aren. Vijf lichtpunten.
Un candélabre d’église en cuivre à cinq points lumineux, décoration de fleurs, feuilles, raisins et brins.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 60/100 -
#776
“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
”La Laitière”. Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#568
Een reeks van vier mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
Une série de quatre chaises en acajou style Louis Philippe;No longer availableEstimate: € 50/80 -
#211
Een lot serveerbestekken, bestaande uit twee gevermeilleerde lepels met handvatten van parelmoer, een slabestek met hoorn, een suikertang. Twee vleesvorken en een lepel van zilver. De lepel gemerkt en gegraveerd. Hessel Douwes Yntema geboren den 25 mei 1895.
Un lot de couverts de service, comprenant deux cuillères vermeille, manches en nacre, un couvert à salade en corne, une pince à sucre, deux fourchettes à viande et une cuillère en argent. La cuillère marquée et gravée:’ Hessel Douwes Yntema geboren den 25 mei 1895’.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#439Theo HumbletPeriod: 1919-2006
“Mexico”. Linosnede. Gedateerd 1980. Epreuve d’artiste.
”Mexico”. Une gravure sur linoléum. Datée 1980. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#36
Twee kleine gebeeldhouwde stoeltjes in Regencestijl met verschillende bekleding.
Deux petites chaises sculptées style Régence, revêtements différents.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#506
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met slijtage aan de randen.
Un tapis Kashmir en laine et soie nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 260 x 390 cmEstimate: € 200/300 -
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25/35