#751
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#390
Trumeau doré de style Louis-Philippe. Glace taillé en facettes. XIXe siècle.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 60 / 80
#321
#710Bull’s Eye Iaxa en Cod
Drie verschillende zakhorloges remontoirs. Eén te herstellen.
Trois différents remontoirs. Un à réparer.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#225
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1700 / 2000 -
#167Robert Van de Velde
“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#332Auguste J.H. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“De paardenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 650 -
#43
Olie-en azijnstelletje. Boheems kristal en verzilverd metaal.
#675
Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Remontoir gravé à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#711
Een schemerlampje van brons en glaspasta in de vorm van een olifant.
#588
“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#192Vincent Carlier
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
“La liseuse”. Huile sur toile. Restaurée. Vers 1900.No longer availableDim. 78 x 59 cmEstimate: € 550 / 650 -
#105
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 600 / 800