Similar lots by type
-
#390
Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. XIXde eeuw.
Trumeau doré de style Louis-Philippe. Glace taillé en facettes. XIXe siècle.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 60/80 -
#751
Een spiegel van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl.
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#241Daum, France
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#592Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#199
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500/5500 -
#23
Een lot curiosa, bestaande uit een oude Engelse boterkarnbokaal, een kruithoorn, een lintmeter en een bronzen maatlepeltje.
Lot de curiosités comprenant un moulin à beurre en verre et métal, une corne à poudre, une mesure en bronze et un mètre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#309J. Smeets
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#708
Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#38Marklin
Een miniatuur wagon in originele doos met een pluche vuursalamander van het merk Steiff. We voegen er twee kleinere schaalmodellen van de Orient Express aan toe met bijbehorende DVD.
Un wagon miniature dans la boîte d’origine avec un salamandre en peluche de la marque Steiff. Nous ajoutons deux modèles plus petits de l’Orient Express avec DVD.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#703
Een wandtapijt met een voorstelling van “De aanbidding der wijzen” naar P.P. Rubens.
Tapisserie représentant l’Adoration des Mages”. d’après Rubens.No longer availableDim. 165 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#792
Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#733Rabau
Een lot van drie oefenfloretten.
Lot de trois épées d’exercice.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#298
Een balustervaas van celadonporselein, versierd met twee olifantjes in reliëf, gemonteerd als lampenvoet.
Vase balustre en porcelaine céladon. Anses en forme de têtes d’éléphant. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#377Val St. Lambert
Twee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 23 en 20,5 cmEstimate: € 50/70