Similar lots by type
-
#516Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.
A vintage woven crib, purchased in 1972. -
#526Nova werkhuizen, MechelenEen vintage apothekerskast. Groen geschilderd, beetje schade aan de glazen leggers.
A vintage pharmacist's cabinet. Green painted, some damage to the glass shelves. -
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#507Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.
A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#527ErpeEen art-deco bureaulamp, Erpe, Model 52, gietijzeren voet en bakelieten kap.Made in Belgium.
An art-deco desk lamp, Erpe, Model 52, cast iron base and bakelite shade. Made in Belgium. -
#166Colombo MobiliEen commodemet bijhorende spiegel in Regency stijl met een malachietdecor, gemerkt Colombo Mobili, in de stijl van Maison Jansen.
A commode with matching mirror in Regency style with malachite decoration, marked Colombo Mobili, in the style of Maison Jansen. -
#56Een bartrolley in Hollywood Regency stijl, messing en fumé glas.
A bar cart in Hollywood Regency style, brass and smoked glass. -
#487AngelpoiseEen vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.
A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired. -
#82Boch FrèresEen paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.
A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif. -
#111Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.
A vintage Italian sommelier set, brass and silver, released around 1970 for the Associazione Italiana Sommelier, (marked ais), consisting of a tray, an ice bucket, a wine cooler (or spittoon), and a caviar dish. Silver marks: 925, also 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano). Includes an ice tong. -
#216Een set van 3 bijzettafeltjes, messing en glas, in Hollywood Regency-stijl.
A set of 3 side tables, brass and glass, in Hollywood Regency style. -
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#186Een salontafel met glazen blad rustend op twee Moorse figuren in kunststof, vermoedelijk Italiaans, circa 1980/90.
A coffee table with a glass top resting on two plastic Moorish figures, presumably Italian, circa 1980/90. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#528ErpeEen art-deco bureaulamp, Erpe, Model 52, gietijzeren voet en bakelieten kap.Made in Belgium.
An art-deco desk lamp, Erpe, Model 52, cast iron base and Bakelite shade. Made in Belgium. -
#227WiskemannEen verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom. -
#476Pierre VandelPeriod: 1970Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.
A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner. -
#504Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.
A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt. -
#553Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
Other lots in this auction
-
#268“Oosterse figuren”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt K.1C 252.
"Eastern figures". A porcelain figurine. Marked K.1C 252. -
#442Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.
A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower. -
#577Antiek sierbord van Delfts blauw-wit aardewerk. Met Aziatisch decor, niet gemerkt. Heeft twee grote herstellingen aan de rand.
Antique decorative plate of Delft blue and white pottery. Featuring an Asian design, unmarked. Has two major repairs to the edge. -
#586Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.
A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting. -
#572C. Dratz“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C. Dratz.
"Winter landscape", a painting, oil on panel, signed C. Dratz. -
#463Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#145Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,20 ct. en bruine saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and brown sapphires totaling approximately 0.44 ct. -
#360Een 18 kt witgouden halsketting met hanger in de vorm van een ster bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a star set with diamonds totaling 0.32 ct. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#78Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds. -
#50Een roze gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pink gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. -
#68Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.
An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf.

