#167Hergé“Le Trésor de Rackham le Rouge”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (B1). Goede staat, tweede druk in kleur.
“Le Tresor de Rackham le Rouge”. hardcover. Ed. Casterman 1946 (B1). Good condition, second printing in colour.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#270“Olympische spelen Montreal 1976. Een collectie van vier zilveren munten in etui. 2 van 10 CAD, 2 van 5 CAD. 925‰.
“Olympic Games Montreal 1976. A collection of four silver coins in case. 2 of 10 CAD, 2 of 5 CAD. 925‰.No longer availableDim. 134,55 g - 925 ‰Estimate: € 50 / 70 -
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#58Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
#375Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.
A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.No longer availableDim. H:Estimate: € 80 / 120 -
#82Jean-Jacques Foulon“Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60