#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#139Herman Jacobs“Antwerps barokinterieur”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Antwerp baroque interior". Oil on canvas. Attributed to.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#441Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decoration of flowers on a light green background. Mid XXth century. Chip on the neck.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#263Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#26Een paar notenhouten bout de canapé in Regency-stijl. Met klapblaadjes, een lade en met vachette bekleed blad.
A pair of Regency style walnut bouts de canapé. With folding leaves, a drawer and a vachette-lined tray.No longer availableDim. h; (§ CMEstimate: € 50 / 80 -
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#125Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.
#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70