#461Period: 07/02/1963Kunstbronzen beeldje op stenen voet, Dame met borstbeeld, plaque met signatuur onderaan,
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#353Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#205Een grote kalebaspijp met een gefineerde buxushouten kop, een houten steel met hoornen mondstuk.
A large gourd pipe with a veneered boxwood head, a wooden handle with a horn mouthpiece.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#274Ernest Kockaert“Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#267Lot postzegels uit België, Burundi, Duitsland. Eerstedaguitgaven Zwitserland (2 albums), België (1 album, jaren ‘70 en ‘90). 4 lege albums en een zakje met af te weken zegels.
Lot stamps from Belgium, Burundi, Germany. First day releases Switzerland (2 albums), Belgium (1 album, 1970s and 1990s). 4 empty albums and a bag with stamps to be soaked.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#168“De Belgische koningen.” Een lot van 24 zilveren munten. 999‰.
“The Belgian kings.” A lot of 24 silver coins. 999‰.No longer availableDim. 471,50g en 11,88g 999‰Estimate: € 300 / 400 -
#499Salvador Dali“Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
“Swan” and “Gate of Hell”. Screen prints. Signed outside the plate.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 200 / 220