#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.36 ct and a pearl.No longer availableDim. 6,50 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#381Een groot lot ontwerptekeningen voor meubels. Grotendeels potlood op papier.
A large lot of design drawings for furniture. Mainly pencil on paper.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60