#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#82Jean-Jacques Foulon“Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#540Twee verschillende halssnoeren bezet met citrine en spinel.
#555Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#379“Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.
“Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.No longer availableDim. 48 x 74 cmEstimate: € 380 / 480 -
#110Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met saffier van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with sapphire of +- 0.60 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 700 / 800 -
#320Vijf langsteelpijpen van ongekleurde pijpaarde, waarvan één met label van De Bevere te Kortrijk en één van Goedewagen te Gouda. Eén niet gerookt.
Five long stem pipes of uncoloured pipe clay, one with a label from De Bevere in Kortrijk and one from Goedewagen in Gouda. One not smoked.No longer availableDim. 25 à 41 cmEstimate: € 50 / 60 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#226Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.No longer availableDim. 90 x 49 x 71cmEstimate: € 200 / 240