Similar lots by type
-
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#586Corneille
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300/360 -
#290
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 120/180 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#305
Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60/100 -
#717
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300 -
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#742Van de Vijver
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#505Ungaro - Diva
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Deux flacons d’eau de toilette 75 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 80/130 -
#601Yaacov Agam
“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400/450 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#610Theo De Cooremeter
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#384
Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25/40 -
#276
Een sobere eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#4
Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#246
Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.
Armoires à buffet avec deux portes et un tiroir. Décoration typique avec des têtes de lion. Style renaissance, fin XIXième. Pas de parties supérieures.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 200/240 -
#729Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#754Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#128
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#364Romain Malfliet
“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#9
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#711
Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.
Quatre chaises en acajou sculpté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#300
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel en gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne avec couvercle galbé et front sculpté. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#758
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis III-stijl. We voegen er een voetbankje, bekleed met tapisserie aan toe.
Deux fauteuils sculptés en chêne de style Louis III. Nous ajoutons un repose pieds avec revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 220/340 -
#285Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x 177 cmEstimate: € 80/120 -
#502Anne Stoop
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 74 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#759
Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois doré décoré de roses.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 30/50 -
#715
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre sobre en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 11à x 70 x 40 cmEstimate: € 150/200 -
#40
Een gegraveerde zilveren sigaretten doos. Gemerkt A.K.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçon A.K.No longer availableDim. 150,30 gEstimate: € 100/150 -
#189Paul DuboisPeriod: 1827 - 1905
“De roepende waterdrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le porteur d’eau crieur”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 650/750 -
#308
“I ricordi”. Een groep van biscuit. Achteraan gemerkt.
“I ricordi”. Un groupe en biscuit. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#33
Een lot van elf messingen en bronzen wandkapstokken in verschillende uitvoeringen.
Lot de onze crochets de porte-manteaux en laiton et en bronze.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#481Dubois
Een aardewerken vaas met Egyptische inspiratie. Gesigneerd.
Un vase en poterie d’inspiration égyptienne. Signé.No longer availableDim. H.43,5 cmEstimate: € 60/80 -
#630L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#617
“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120/180