Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.

Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.

Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.
Dim. b: 102 x 160 x 60 cm
SKU: 2306200106.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #106
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #606

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #754

    Drie roodgelakte metalen lampen.

    Trois lampes en métal peint en rouge.
    No longer available
    Dim. h: 45; Ø: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een barokke spiegel.

    Un miroir baroque.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #46

    Een klein eikenhouten eendeurskastje op sledepoten.

    Une petite armoire à une porte en chêne sur patins.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #511

    Een coupe van Vieux-Paris, versierd met een bloemendecor en enkele gevleugelde hermen.

    Un coupé du Vieux-Paris, décoré d'un décor floral et de quelques hermes ailés.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #476
    Cassina, Italia

    Een chaise-longue van verchroomd metaal en leder, LC4, naar het ontwerp van Le Corbusier. Slijtage.

    Une chaise longue en métal chromé et cuir, LC4, conçue par Le Corbusier. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 160 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #609

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.

    Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 & 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #270

    Een paar 9 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 9 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct. Et de rubis en forme de larme d'un poids combiné de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 5,78 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #19
    L. Vanaerschot

    “Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • Val Saint-Lambert

    Een paar Empire tafeltjes.

    Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #44

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More