#590
Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
#670
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150/250 -
#396
Een rotan salontafel. Sletig.
#706
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#202Franz CharletPeriod: 1862 - 1928
“Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 1400/1600 -
#125
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger voor een munt.
#659
Een poster met een werk van David Hockney.
#759
#151
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#269L. Rousseaux
“De waarzegster”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1833.
La diseuse de bonne aventure . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1833.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#428
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
#662
Lot de quatre panneaux en bois laqué chinois avec des décors d'oiseaux en nacre.No longer availableDim. 79 x 39 cmEstimate: € 200/300