#715Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
#407“Egyptische oudheden”. Boek van museum Vleeshuis.
#663Een brede houten tuinbank.
#716Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
#813Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.
#752René RucquoiEen architecturale tekening van de groene moskee te Iznik. Gesigneerd.
Un dessin architectural de la mosquée verte à Iznik. Signé.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#380Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.
Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.No longer availableDim. 321,16 gEstimate: € 60 / 100 -
#786Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
#403Een halfrond raampje in gietijzeren frame.
#399Twee metalen bijzetafeltjes met spiegelblad.
#509Klatt“Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.
Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 60 / 80