#704Twee grafische werken. M. De Goeye. “Na de mis”. Droge naald. Gesigneerd (24 x 25 cm). En Charles Léandre “Armoede”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1909 (30 x 20 cm).
Deux oeuvres graphiques. M. De Goeye. “Après la messe” . Pointe sèche. Signé (24 x 25 cm). Et Charles Léandre “Pauvreté “. Crayon sur papier. Signé et daté 1909 (30 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#77Een kaak van een haai en een opgezet vogelskelet in een vitrinetje.
Une mâchoire de requin et un squelette d'oiseau empaillé dans une vitrine.No longer availableDim. b: 29, h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een Chinese porseleinen schotel met figuren.
#371Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).
Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#708Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeltenis van een wijze.
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#651Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.
#195Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taillés en brillant de ± 0,30 ct et d'émeraudes pesant ± 0,82 ct.No longer availableDim. 2,96Estimate: € 600 / 700 -
#508Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120