#345Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl.No longer availableDim. 14 x Ø 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#16Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.No longer availableDim. 43 x 50 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 300
#150Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#384“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.No longer availableDim. 16 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#358Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.
A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#241“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.
"Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.
A woven storage basket with removable partition.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 280 / 350 -
#12“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Butex SwissEen 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .
An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.No longer availableDim. Bruto: 14,40 gEstimate: € 150 / 200