Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.

Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.

A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete.
Dim. h 30 cm
SKU: 1911240127.
Category: Aardewerk.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #345

    Een keramieken opium rookpotje.

    A ceramic opium pipe bowl.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #238

    Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.

    An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #277

    Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    No longer available
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123
    Henry Fugère
    Period: 1872-1944

    “Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.

    "Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #16

    Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.

    A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.

    A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #305

    Een lot van 8 mahoniehouten eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding.

    A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.
    No longer available
    Dim. 89 x 46 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #150

    Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.

    A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2.
    No longer available
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #384

    “Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.

    "Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.
    No longer available
    Dim. 16 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.

    A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #241

    “Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.

    "Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.

    A woven storage basket with removable partition.
    No longer available
    Dim. 60 x 68 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,36 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #12

    “Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een gepatineerd metalen bijzettafeltje met rond glas en spiegel blad.

    A patinated metal side table with round glass and mirrored top.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73
    Wiskemann

    Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.

    A 74-piece silver-plated metal cutlery set marked OW (Otto Wiskemann), including 2 boxes with 12 large knives and 12 small knives, as well as 14 soup spoons, 10 dessert spoons, 14 large forks, and 12 dessert forks.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #140

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met een centrale rookkwarts van +- 12 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with a central smoky quartz of approximately 12 ct. and diamonds weighing approximately 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 9,95 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #350
    Butex Swiss

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .

    An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.
    No longer available
    Dim. Bruto: 14,40 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More