#67Een lot van 5 stuks zilver, bestaande uit 2 sauspotjes met lepeltjes en een schaaltje. Diverse merktekens.
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#352Een antieke massief houten koffer.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#158Lladro‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.
#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#500Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
"Lady with headdress." A bust sculpted in marble and alabaster. Signed on the back, circa 1900.No longer availableDim. 26 x 22cmEstimate: € 200 / 250