Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grijs granieten kunstwerk.

Een grijs granieten kunstwerk.

Sculpture en granit gris.
Dim. 215 cm
SKU: 0402200679.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #679
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #18

    Een eikenhouten dienblad.

    Plateau de service en chêne.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #306

    Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.

    Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 194 x 150 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #407

    Een paar personages die een koe melken van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Eén hoofdje gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #749

    Een koperen luchter met drie lichtarmen en een centrale schelpvormige coupe. Begin XXste eeuw.

    Lustre en cuivre à trois branches et avec une coupe centrale en forme de coquille. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #782
    Hiroshige

    “Yui” Een ingekleurde originele Japanse houtsnede uit de reeks ‘53 stations van de Tokaido’. 1833.

    “Yui”. Estampe japonaise colorée de la série “53 stations de Tokaïdo”. 1833.
    No longer available
    Dim. 22 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #401

    Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.

    Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #550

    Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.

    Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø 60 - Ø 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #434
    Old Lamps, Italy

    Een messingen staande lamp met grote bolle kap van melkglas. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en laiton avec grand abat-jour en opaline. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 145 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 245 x 170 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #443

    Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.

    Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #667

    Guanyin met een luit, gezeten op een paradijsvogel. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.

    Guanyin avec une lute, assise sur un oiseau du paradis. Sculpture en ivoire taillé et ajouré. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More