Similar lots by type
-
#790Een plexiglazen console.
Une console en plexiglas.No longer availableDim. 73 x 115 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#806Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#795Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
Vitrine à deux portes glissantes en verre.No longer availableDim. 147 x 75 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#736Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#776Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.
Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#782Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50 / 80 -
#799Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#756Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#784Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.
Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Cassina, ItaliaTwee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.
Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.No longer availableDim. 70 x 70 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#796Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#794Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#809Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#666Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.
Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.No longer availableDim. 77 x 62 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#660Een rond bijzetmeubeltje met drie laden, versierd met marquetterie-imitatie.
Une table d'appoint ronde à trois tiroirs, décorée de marqueterie d'imitation.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#800Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#812Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#804Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#770Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#766Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#798Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#659Een poster met een werk van David Hockney.
Une affiche avec une œuvre de David Hockney.No longer availableDim. 69 x 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#708Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeltenis van een wijze.
Une effigie en bois sculpté et polychrome d'un sage.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783Een metalen dienblad met meerkleurig bloemendecor op groene achtergrond.
Un plateau en métal à décor floral multicolore sur fond vert.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#739Monart“Lachende clown.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
Clown qui rit. Huile sur toile, signée et datée '71 '.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Een recente Zaanse wandklok.
Une récente horloge murale dite de Zaandam.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#44“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#119Juan Soler (toegeschreven aan)“Het arriveren van de gasten”. Olieverf op doek.
Arrivée des invités . Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#181Ons VolkIngebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#274L. J. Alais“Le retour de la promenade”. Een XVIIIe eeuwse Franse gravure in originele lijst.
Le retour de la promenade . Une gravure française du XVIIIe siècle dans son cadre d'origine.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 120 / 160 -
#583Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#76Een eikenhouten eendeurskastje.
Une armoire à une porte en chêne.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 25 / 35

