Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grijsgepatineerde roterende magazinestandaard.

Een grijsgepatineerde roterende magazinestandaard.

Un porte-revues rotatif patiné gris.
Dim. h:
SKU: 2510220086.
Category: Meubel.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #86
Estimate: € 260 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672

    Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 47 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec treuil à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #626

    Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.

    Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.
    No longer available
    Dim. Ø 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #406

    Een gefineerd notenhouten bureautje met twee laden in het opzet en twee laden onder het uitschuifbaar met kalfsleer bekleed blad en op getorste poten met wieltjes. XIXe eeuw. We voegen er een met groen fluweel beklede armstoel aan toe.

    Un bureau en placage de noyer avec deux tiroirs sur le dessus et deux tiroirs sous la tablette en vachette extensible et sur des pieds torsadés avec des roues. XIXème siècle. Nous ajoutons un fauteuil recouvert de velours vert.
    No longer available
    Dim. 96 x 80 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #396

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    Een mahoniehouten scherm met bloemendecor van naaldwerk.

    Paravent en acajou à décor floral brodé à l'aiguille.
    No longer available
    Dim. 105 x 69 cm
    Estimate: € 10 / 120
  • #315

    Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.

    Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #669

    Een eikenhouten tafeltje met gedraaide poten in H-verbinding en een lade in de gordel. Laat XVIIe eeuw.

    Une table en chêne avec des pieds tournés à entretoise en H et un tiroir en ceinture. Fin XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 64 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #565

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #605

    Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.

    Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 111x50x77cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #455

    “Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.

    "Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.

    Une petite armoire d’appoint avec un tiroir et une porte latérale coulissante.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #342

    Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.

    Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #596

    Een grijsgepatineerde ronde tafel met opklapbaar blad.

    Une table ronde au fini gris avec un plateau abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #483

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #246

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une grande armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 246x202x75cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #575

    Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.

    Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.
    No longer available
    Dim. 85 x 56 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #325

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #505

    Een gebeeldhouwde notenhouten kuipfauteuil in Régencestijl. We voegen er een afwijkend voetbankje aan toe.

    Fauteuil coquille en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons un repose-pieds différent.
    No longer available
    Dim. h: 84 en 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #196

    Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met een lade. Het deurtje versierd met een uitgestoken decor van een volkse scène.

    Une armoire à une porte en chêne sculpté avec un tiroir. La porte est ornée d'un décor élaboré d'une scène folklorique.
    No longer available
    Dim. 111 x 73 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #426

    Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.

    Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.
    No longer available
    Dim. 36 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #256

    Een klein bureautje met lade in de gordel. In het opzet een gekleurd glazen deurtje en drie laden.

    Un petit bureau avec tiroir en ceinture. Le design a une porte en verre coloré et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 129 x 81 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

    Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #685

    Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.

    Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.
    No longer available
    Dim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleiner
    Estimate: € 150 / 200
  • #168

    Een sierschotel van Sèvresporselein met een handgeschilderde afbeelding van een dame en een heer in het plat. De vleugel met vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met dubbele ‘L’. De schotel in verguld bronzen montuur, versierd met bloemenguirlandes.

    Plat décoratif en porcelaine de Sèvres avec une image peinte à la main d'une dame et d'un monsieur au centre. L'aile aux motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marqué en bas d'un double 'L'. La soucoupe à monture en bronze doré, à décor de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #569

    “Dorpszicht”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.

    "Vue de village". Peinture d'affiche sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 73 x 55 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #140

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en onyx.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,04 ct et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 11,84 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #118

    Een gedeelte zilveren bestek 800‰ bestaande uit zes lepels, zes vorken, drie lepels, drie vorken, zes dessertlepels en zes dito vorken met een ander decor, Een vork en een lepel met een derde decor, acht dessertvorken met een vierde decor en twaalf messen met een vijfde decor en een suikertang. 53 stuks. Gewicht zonder de messen.

    Un ensemble de couverts en argent 800‰ composée de six cuillères, six fourchettes, trois cuillères, trois fourchettes, six cuillères à dessert et six fourchettes idem avec un décor différent, Une fourchette et une cuillère avec un troisième décor, huit fourchettes à dessert avec un quatrième décor et douze couteaux avec un cinquième décor et une pince à sucre. 53 pièces. Poids sans les couteaux.
    No longer available
    Dim. 2505 g
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #435

    Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

    Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #346

    Een eikenhouten werktafel in Renaissancestijl. Gedraaide poten met dwarsverbinding in H. XIXde eeuw. Blad vervangen.

    Table de travail en chêne de style Renaissance. Pieds tournés avec liaison croisée en H. XIXème siècle. Remplacez la lame.
    No longer available
    Dim. 80 x 96 x 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “De bezwering”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/42 buiten de plaat.

    "L'invocation". Une lithographie. Signé et numéroté 17/42 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 63 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #49

    “Zicht met boten bij een brug”. Olieverf op doek.

    "Vue avec des bateaux sur un pont". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #79

    “Pour l’Humanité, pour la patrie”. Olieverf op doek. XIXe eeuws werk, opnieuw op te spannen.

    "Pour l'humanité, pour la patrie". Huile sur toile. Travail du 19ème siècle, à retendre.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #440

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een dubbel blad.

    Une broche en or jaune 18 carats en forme de double feuille.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #141

    Een handtas van bruin nubuck, model “Astrid”.

    Un sac à main en nubuck marron, modèle « Astrid ».
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More