Other lots by Mandarina Duck
-
#790Mandarina Duck
Een bruin lederen aktetas. We voegen er een sleutelhanger aan toe.
Mallette en cuir brun. Nous ajoutons un étui à clefs.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#675Mandarina Duck
Een grote zwarte reiskoffer van textiel.
Grand sac de voyage en textile.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50/100 -
#685Mandarina Duck
Een bruine en zwarte reistas van textiel.
Sac de voyage en textile brun et noir.No longer availableDim. 35 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#395Mandarina Duck
“Knock business”. Een beige pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette beige en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#155Mandarina Duck
“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#264
Een gefineerde wandconsole in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en de poten met bronsbeslag.
Console en placage de style Louis XV décorée de marquetterie florale. Pieds chaussés de bronze.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#536Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 120/200 -
#14Kurt Peiser
“Gamins de pêche”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Gamins de pêche”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 50/100 -
#240
Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 400/500 -
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
Un pied de lampe en bronze, personnage chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#559
Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
”Paire de vues de ville”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 300/400 -
#43
Een arduinen schouwpendule. Deksel los.
Une pendule de cheminée en pierre de taille. Couvercle détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#295Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#780Hoyland Sport 89
Een grote zwart en groene paraplu met karikaturen. Gesigneerd.
Grand parapluie noir et vert décoré de caricatures. Signé.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 40/80 -
#301
Twee XIXe eeuwse houten hoeden/pruikenstaanders.
Deux porte-chapeaux ou porte-perruques antiques en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#549
Wanddecoratie in blauw aardewerk. Delfts werk. Achteraan toegeschreven aan C.Dam (De Porceleyne Fles). Kleine beschadiging.
Décoration en faïence bleue de Delft. Attribution à C.Dam (De Porceleyne Fles) au verso. Petit dégât.No longer availableDim. 45 x 71 cmEstimate: € 400/500