Other lots by Mandarina Duck
#675Mandarina DuckEen grote zwarte reiskoffer van textiel.
#685Mandarina DuckEen bruine en zwarte reistas van textiel.
#395Mandarina Duck“Knock business”. Een beige pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette beige en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Mandarina Duck“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
“Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60
#418Lot: een koperen lijstje en een wijwatervat met bronzen penning van Lourdes.
Un lot comprenant un cadre en cuivre et un bénitier avec un denier de Lourdes en bronze.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#387“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
#485The BridgeEen bruin lederen aktetas.
#508Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
#583Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.
#564“Liggend naakt”. Olieverf op board.
#151Een Engelse mahoniehouten armstoel.
#638Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
#244Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.
#581Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
#68Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.
Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50