#10
#285
Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
#15
Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
A zinc squirrel on a blue stone pedestal. -
#148
#207
Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
A lot of 4 porcelain milk jugs. -
#252
#106Brevet
Een lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
#90Colibri
Een vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom. -
#276
#167
Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear. -
#253
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#178
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body.