#483
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#183
Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.
#692
Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#624
Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100/120 -
#389
“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#419
“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#350
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#552
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#151Sitzendorf
Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
A series of eleven Napoleonic officers of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 250/300 -
#416
Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
#230
#257RCR
Een lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
A lot of 6 colored glasses and a carafe.No longer availableEstimate: € 60/80