Other lots by Val St. Lambert
-
#795Val St. Lambert
“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#781Val St. Lambert
Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.
Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 20/25 -
#764Val St. Lambert
Zes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.
Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#783Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.
Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#396Val St. Lambert
Een zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.
Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.No longer availableDim. Ø: 16 en h: 12 cmEstimate: € 15/20 -
#383Val St. Lambert
Een vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#13Val St. Lambert
Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#88Val St. Lambert
Een coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80/120 -
#53Val St. Lambert
Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50/60 -
#63Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#769
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#440
Een vaasje en een fluitvaasje op voet van kleurloos kristal. Het eerste met een gesatineerd decor van een vrouwelijk naakt. Beide gemerkt onderaan.
Un petit vase et un vase flûte sur pied en cristal incolore. Le premier au décor satiné d’un nu féminin. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 20/25 -
#399
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#700Swarovski
“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.
”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 70/100 -
#410Val St. Lambert.
Een reeks van drie kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Model Heidelberg.
Une série de trois candélabres en cristal incolore taillé. Modèle Heidelberg.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#763
Zes tumblerglazen van kleurloos kristal van Sèvres. Gemerkt. Vij in originele doosjes.
Six verres ‘tumbler’ en cristal incolore de Sèvres. Marques. Cinq verres dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#470
Een lot van drie karaffen in kristal.
Un lot de trois carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#397
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#430
Een lot geslepen blauw Boheems kristal, bestaande uit een bolle vaas, een kelkvaas, een coupe op voet, een vaas op voet, een bonbonnière, een mandje en een fruitschaal.
Un lot de cristal de Bohème bleu taillé, comprenant un vase sphérique, un vase calice, une coupe sur pied, un vase sur pied, une bonbonnière, un panier et une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 8 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#258Val Saint-Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos en gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine et avec marque.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/120 -
#788Swarovski
Twee schelpen en een zeester van geslepen kleurloos kristal.
Une étoile de mer et deux coquillages en cristal incolore taillé.No longer availableDim. 4,5 - 5,5 cmEstimate: € 15/25 -
#375
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#768
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#705Swarovski
“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.
”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#147
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180/200
Other lots in this auction
-
#523
Een paar Indische fallische beeldjes van brons.
Une paire de statues indiennes phalliques en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100/120 -
#205Longines
Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat. Glas gebroken.
Une ancienne montre à gousset boîtier en or 18 ct. En état de marche. Verre cassé.No longer availableDim. bruto: 87,08 gEstimate: € 200/280 -
#644Miel Verrecas
“Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”; Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#656Iran Meched
Een loper.
Un couloir.No longer availableDim. 312 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#686
Een Engelse lage tafel met twee klapbladen.
Une table basse anglaise à deux abattants.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 30/50 -
#299Stieler
“Herenportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Periode 1800 - 1820. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Une miniature peint à la main sur ivoire. Période 1800 -1820. Signée.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 85/100 -
#670
Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#218
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.
Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. 65 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#583
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320/360 -
#432
“Jachthonden en een vos”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in klassieke stijl.
”Chiens de chasse et renard”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent, style classique.No longer availableDim. 24,5 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#787
‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.
’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.No longer availableEstimate: € 22/24 -
#317
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55/80