#355Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#560Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#88Gorham Mfg Co, New YorkEen kleurloos kristallen vaas met sterling zilveren voet en rand. Onderaan gemerkt.
Colourless crystal vase with sterling silver foot and rim. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 65 / 80 -
#27Een deksel vaas van geslepen Boheems kristal, met decor van herten en hoenderen, rood in de massa. Minieme schilfer aan de binnenrand van het deksel.
A lidded vase of cut Bohemian crystal, decorated with deer and fowl, red in the mass. Minimal flake on the inner edge of the lid.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100