#378LimogesArt Nouveau porseleinen vaas met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#468Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
#424Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.92 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#409Paul SzternfeldPeriod: °1939“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.No longer availableDim. 70x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A butler mirror, convex in gilded frame.No longer availableDim. Ø63Estimate: € 175 / 225