#160Een 18 karaat witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 4 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct. and a central ruby cabochon of +- 4 ct.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 1200 / 300 -
#415Een rechthoekige salontafel van zwart hout, versierd naar Chinees voorbeeld. Met witmarmeren blad.
A rectangular coffee table in black wood, decorated after a Chinese example. With white marble top.No longer availableDim. 47 x 119 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#188Hergé“Kuifje in Amerika”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Zeer goede staat, naamstempeltje, zeldzaam.
"Tintin in America". hardcover. Ed. Casterman 1951 (A51). Very good condition, name stamp, rare.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#387Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.18 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 1250 / 1350