#300
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#581
“Zittende Bodhisattva op eend”. Een verguld bronzen beeld.
”Bodhisattva assis sur un canard”. Une statue en bronze doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 260 / 280 -
#649
“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
#24
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
#534
“De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.
”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.No longer availableDim. 17 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#686
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#291
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
#21
Een zevendelig toiletstel van geslepen kleurloos en mauve kristal. Frans werk.
#262
“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 1230 / 200 -
#288
Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
#782
Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.
Un robinet de puisage en majolique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#491
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Un vase en porcelaine de Chine à décor famille-rose de personnages.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100