Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.

Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.

Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.
Dim. h: 225 cm
SKU: 2310180283.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #62

    “Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.

    ”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.
    No longer available
    Dim. 45 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #103

    Een grote Syrinx-schelp.

    Une grande coquille Syrinx.
    No longer available
    Dim. l 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #53

    Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.

    Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #718

    Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.

    Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #44
    Jan Wouters

    “Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.

    ”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.
    No longer available
    Dim. 21 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #349
    Hans Bellmer

    “Personages”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.

    ”Personnages”. Une lithographie. Signée ‘H.C.’ hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #761
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.

    Un vase en cristal taillé, partiellement de couleur mauve dans la masse. Pas de marque présente.
    No longer available
    Dim. h 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585

    Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.

    Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #458

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.

    Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. 85 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 450
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More