Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.

Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.

Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.
Dim. h: 225 cm
SKU: 2310180283.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #251

    Een art deco siervaas van meerkleurig Belgisch aardewerk.

    Vase art déco en faïence polychrome belge.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #297
    Vidal

    “Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Le plaisir”. Une statue en régule sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 167 x 90 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #493

    Een paar meisjeshoofden van Afrikaans ivoor.

    Une paire de têtes de filles en ivoire africaine.
    No longer available
    Dim. H. 18,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #404
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #45
    Afrika

    Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.

    Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #673

    Balustervaas van Chinees porselein. Famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine. Décor famille-rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H.60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.

    Une table de salon ronde en laiton et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm Ø: 70 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #515
    Märklin

    Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO: - Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos. - Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.

    Un lot de trois locomotives pour rails HO: Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine. Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #220

    Twee verschillende halssnoeren van half edelstenen. En twee verschillende halssnoeren, één bezet met half edelstenen en één met de ruggegraatbeenderen van een slang en met hangers van koper.

    Deux colliers différents aux pierres semi-précieuses. Et deux colliers dont un serti de pierres sémi-précieuses et un formé par une colonne vertébrale de serpent. Pendentifs en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #767

    Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.

    Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.
    No longer available
    Dim. Ø= 32 & 30; h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #435

    Een art deco vaas van glas. Barst.

    Un vase Art Déco en verre. Fissure.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More